Iepazīties – politika!

Ja esi Aizkraukles novada jaunietis vecumā no 13-25 gadiem, tad iesūti savu LOGO ideju jaunās Aizkraukles novada Jauniešu domes atpazīstamības zīmei jeb Logo izveidei, kas kalpos arī kā projekta logo!

Aizkraukles novada pašvaldībā ir uzsākta projekta “Iepazīsties – politika!” (ID Nr. VP2021/5-23) īstenošana ar mērķi ir stiprināt jaunatnes jomu jaunizveidotajā Aizkraukles novadā, veidojot jauniešiem un jaunatnes jomā strādājošajiem, dziļāku izpratni par jaunatnes politiku un jauniešu līdzdalības iespējām lēmumu pieņemšanas procesos novadā.

Jauniešu līdzdalība un dažādas iniciatīvas ir viens no galvenajiem jaunatnes politikas rādītājiem un rīkiem, kā jaunietis var izteikt savu viedokli par dažādiem procesiem un veidot sev apkārt tīkamu vidi, tāpēc aicinām jau tagad Aizkraukles novada jauniešus būt aktīviem un iesaistīties projekta īstenošanā un iesūtīt savas logo idejas!

Logo var būt dažāda veida zīmējums, ieteicams digitālā formātā, ko līdz šī gada 28.februārim, iesūtīt Aizkraukles novada Interešu izglītības centram, rakstot: aiic@aizkraukle.lv.

Logo tiks publicēti sociālajos tīklos un skatītāju balsojuma rezultātā, tiks izvēlēts uzvarētājs! Sīkākai informācijai lūgums zvanīt jaunatnes lietu speciālistei Līgai Kriškijānei, mob.28335806 vai arī rakstot e-pastā: aiic@aizkraukle.lv.

Jaunatnes politika ir mērķtiecīgu darbību kopums visās jomās, kas veicina jauniešu kā sabiedrības locekļu pilnvērtīgu un vispusīgu attīstību, iekļaušanos sabiedrībā un dzīves kvalitātes uzlabošanos, veicinot viņu iniciatīvas, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, utt.

Aizkraukles novada Jauniešu dome ir Aizkraukles novada domes izveidota institūcija, kurā apvienojas Aizkraukles novada jaunieši, lai nodrošinātu novada jauniešu interešu pārstāvniecību un vajadzību aizstāvību, piedāvātu dažādu jautājumu risinājumus no jauniešu skatupunkta, sagatavojot priekšlikumus Aizkraukles novada domei.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas

2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *