Jaunumi

18. novembris – Svētku diena!

Sakarā ar COVID 19 izraisīto pandēmiju un daudzu publisko pasākumu aizliegšanu mēs, jauniešu biedrība “Morfejus”, vairojam patriotismu un prieku Aizkraukles iedzīvotāju sirdīs. Tas palīdzētu mūsu sabiedrībai justies labāk šajā kopumā nomācošajā laikā. Tāpēc mēs aicinām aizkraukliešus – gan jaunus, gan vecus – izveidot svecīšu aleju… Read More »18. novembris – Svētku diena!

Biedru kopsapulce

.Tiekamies jauno biedru uzņemšanā un biedru kopsapulcē! Šajā sapulcē izrunāsim par aktuāliem jautājumiem. Kā arī izzināsiet savas personības īpašības ar ļoti interesantu un neparastu paņēmienu! Tiekamies 2021. gada 6. novembrī plkst. 20:00, sapulces links: Join Zoom Meetinghttps://us02web.zoom.us/j/88440176195?pwd=ekxiZXU2MVh3dUpMaW04RnJRUFdSZz09Meeting ID: 884 4017 6195Passcode: 988475

“Sveiks, kaimiņ!”

Ir noslēdzies Starpnovadu sadarbības projekts “Sveiks, kaimiņ!” Aizkraukles novada pašvaldībā tika noslēgts līgums ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru par Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam 1. sadaļas Valsts atbalsta nodrošināšana jaunatnes politikas attīstībai pašvaldībās 1.2. apakšadaļas “Starpnovadu un starpinstitūciju sadarbība jaunatnes… Read More »“Sveiks, kaimiņ!”

Pievienojies biedrībai!

Aicinām piedalīties biedru kopsapulcē par pasākumu plānošanu un aktivitāšu veidošanu, ka arī jebkuru interesentu, kurš grib piedalīties biedrībā! Kopsapulce norisināsies attālināti, platformā Zoom, 2021.gada 6. jūnijā plkst. 13:00.

AIIC kā Eurodesk informācijas punkts

Aizkraukles Interešu Izglītības centrs ir info punkts, kas informatīvi palīdzēs ikvienam jaunietim, lai atrastu sev noderīgo info par jauniešu iespējām! Ja ir vēlme iepazīties ar informāciju par AIIC kā Eurodesk info punktu un atrast noderīgas mājaslapas: https://drive.google.com/file/d/1Ui96hpS10UIp0UA7imV3pbxLujbMV6M7/view Kas ir Eurodesk? Eurodesk ir starptautisks Eiropas jaunatnes… Read More »AIIC kā Eurodesk informācijas punkts

Iededz vasaras dzirksteli!

Piektdien, 21. maijā, notika biedrības “Morfejus” kopsapulce. Tur mēs izrunājām jautājumus par kultūru un izglītību, sportu, veselību un eko, kā arī par sadarbības veicināšanu starp novadiem. Kopsapulces laikā radās daudz un dažādu pasākumu idejas, kuras ceram īstenot tiklīdz tas būs iespējams.

Noslēdzās apmācību cikls!

Noslēdzās biedrības “Morfejus” apmācību cikls “Izaugsmes iespējas ar Morfejus”, kuru laikā apskatījām jauniešiem ikdienā nozīmīgās tēmas, piemēram, rēķini un maksājumi, VID EDS sistēmas lietošana, dokumentu iesniegšana Latvijas augstskolās, CV un motivācijas vēstules meistarklases. Kopumā biedrībās apmācības apmeklēja 15 jaunieši no dažādām pilsētām. Katras nodarbības beigās… Read More »Noslēdzās apmācību cikls!

Piedalījāmies Aizkraukles novada Jaunatnes konsultatīvā komisijā!

Šodien piedalījāmies Aizkraukles novada Jaunatnes konsultatīvā komisijā, runājām par darbu ar jaunatni COVID-19 pandēmijas laikā. Stāstījām par to, kādas aktivitātes organizējām šajā laikā. Komisijas sanāksmes laikā saņēmām daudz pozitīvo atsauksmju. Paldies par atbalstu Interešu Izglītības Centrs un Aizkraukles jauniešiem! Ka arī liels biedrības “Morfejus” biedriem… Read More »Piedalījāmies Aizkraukles novada Jaunatnes konsultatīvā komisijā!