Jaunumi

Pievienojies biedrībai!

Aicinām piedalīties biedru kopsapulcē par pasākumu plānošanu un aktivitāšu veidošanu, ka arī jebkuru interesentu, kurš grib piedalīties biedrībā! Kopsapulce norisināsies attālināti, platformā Zoom, 2021.gada 6. jūnijā plkst. 13:00.

AIIC kā Eurodesk informācijas punkts

Aizkraukles Interešu Izglītības centrs ir info punkts, kas informatīvi palīdzēs ikvienam jaunietim, lai atrastu sev noderīgo info par jauniešu iespējām! Ja ir vēlme iepazīties ar informāciju par AIIC kā Eurodesk info punktu un atrast noderīgas mājaslapas: https://drive.google.com/file/d/1Ui96hpS10UIp0UA7imV3pbxLujbMV6M7/view Kas ir Eurodesk? Eurodesk ir starptautisks Eiropas jaunatnes… Read More »AIIC kā Eurodesk informācijas punkts

Iededz vasaras dzirksteli!

Piektdien, 21. maijā, notika biedrības “Morfejus” kopsapulce. Tur mēs izrunājām jautājumus par kultūru un izglītību, sportu, veselību un eko, kā arī par sadarbības veicināšanu starp novadiem. Kopsapulces laikā radās daudz un dažādu pasākumu idejas, kuras ceram īstenot tiklīdz tas būs iespējams.

Noslēdzās apmācību cikls!

Noslēdzās biedrības “Morfejus” apmācību cikls “Izaugsmes iespējas ar Morfejus”, kuru laikā apskatījām jauniešiem ikdienā nozīmīgās tēmas, piemēram, rēķini un maksājumi, VID EDS sistēmas lietošana, dokumentu iesniegšana Latvijas augstskolās, CV un motivācijas vēstules meistarklases. Kopumā biedrībās apmācības apmeklēja 15 jaunieši no dažādām pilsētām. Katras nodarbības beigās… Read More »Noslēdzās apmācību cikls!

Piedalījāmies Aizkraukles novada Jaunatnes konsultatīvā komisijā!

Šodien piedalījāmies Aizkraukles novada Jaunatnes konsultatīvā komisijā, runājām par darbu ar jaunatni COVID-19 pandēmijas laikā. Stāstījām par to, kādas aktivitātes organizējām šajā laikā. Komisijas sanāksmes laikā saņēmām daudz pozitīvo atsauksmju. Paldies par atbalstu Interešu Izglītības Centrs un Aizkraukles jauniešiem! Ka arī liels biedrības “Morfejus” biedriem… Read More »Piedalījāmies Aizkraukles novada Jaunatnes konsultatīvā komisijā!

Jaunieši devās talkot!

Ik gadu Latvijā notiek Lielā Talka. Šogad tas arī nebija izņēmums! Biedrības jaunieši savāca atkritumus tautā saucamā “Titānikā” jeb pussaliņā aiz Aizkraukles novada stadiona, ka arī celiņu līdz tam. Kopā savācām 8 Lielās Talkas maisus (3 maisi ar stiklu un stikla pudelēm, 5 maisi ar… Read More »Jaunieši devās talkot!

Produktīvā piektdiena!

Šo piektdien jau nākamais izaugsmes vakars! Piektdien parunāsim par to kā apmaksāt rēķinus un veikt maksājumus! Tiekamies 23.04.2021 plkst. 18:00! Pieslēgšanās links: Join Zoom Meetinghttps://us02web.zoom.us/j/82639357934?pwd=UTBmdFZYM09ydEY3R0hGVDBzL2Zvdz09Meeting ID: 826 3935 7934Passcode: 600893 Ieskaties, varbūt Tevi ieinteresēs pārējās mūsu darbnīcas.https://morfejus.lv/izaugsmes-iespejas-ar-morfejus/

Tiekamies šodienas apmācībās!

Šodien mums ir pirmā Izaugsmes diena ar Morfejus!Ja kādam ir vēlme pieslēgties un paklausīties par to, ka aizsargāt savu datoru no ļaunprogrammatūras un kā uzinstalēt MS Office alternatīvu, ieskaties – būs vēl kaut kas interesants, tiekamies šodien plkst. 18:00! Pieslēgšanās links: Join Zoom Meetinghttps://us02web.zoom.us/j/82639357934?pwd=UTBmdFZYM09ydEY3R0hGVDBzL2Zvdz09Meeting ID:… Read More »Tiekamies šodienas apmācībās!