Sadarbības partneri

Aizkraukles novada Jauniešu dome

Aizkraukles novada Jauniešu dome ir Aizkraukles novada domes izveidota institūcija, kurā apvienojās Aizkraukles novada jaunieši, lai nodrošinātu Aizkraukles jauniešu interešu pārstāvniecību un vajadzību aizstāvību, piedāvātu dažādu jautājumu risinājumus no jauniešu skatupunkta, sagatavojot priekšlikumus Aizkraukles novada domei.

http://aizkrauklesjauniesudome.mozello.lv/


Aizkraukles novada pašvaldība

http://www.aizkraukle.lv


Aizkraukles Interešu Izglītības centrs

Aizkraukles Interešu izglītības centrs ir Aizkraukles novada domes dibināta izglītības iestāde, kas īsteno interešu izglītības un neformālās izglītības programmas un veic interešu un pieaugušo izglītības organizatoriski metodisko un informatīvo darbību Aizkraukles novadā.

http://www.interesuizglitiba.lv/


Mēs W Каноэ

“Mēs W Kаноє” – jauns teatrāls bērns, kurš 10. jūnijā spēris savus pirmos soļus šajā pasaulē. Galvenais teātra uzvedums ir apvienot vairākas valodas un kultūras vienuviet. Teātris strādā 6 valodās, tajā spēlē jaunieši vecumā no 12 līdz 24 gadiem. Neskatoties uz to, ka teātris tika atvērts nesen, tas jau paguvis iekļūt starptautiskā teātru festivāla finālā. Sākot ar decembri, tas dodas pārstāvēt Latviju uz Eiropas skatuvēm.
https://www.facebook.com/Meswkanoe


Viesnīcu tīkls
SIA “Mogotel”

SIA “Mogotel” ir viens no vadošajiem viesnīcu operatoriem Baltijas valstīs ar 15 gadu pieredzi peļņas palielināšanā, kā arī dažādiem mērķtirgiem piederīgu izmitināšanas īpašumu pārvaldīšanā.

https://www.mogotel.com/


Hanzas Maiznīca
„Hanzas Maiznīcas” zīmolam ir jau vairāk kā 20 gadu vēsture.  Pats “Hanzas Maiznīcas” zīmols cēlies, apvienojot 4 maizes ceptuves Latvijā, līdz ar to šāds vēsturiskā ceļa sākums ļāvis  saglabāt spēcīgas tradīcijas un vērtības, kā arī mīlestību pret maizes cepšanu.

AS “Hanzas maiznīcas” īpašnieks Somijas uzņēmums “Vaasan ” Oy kopš 2015. gada jūnija ir kļuvis par starptautiskā Zviedrijas koncerna “Lantmännen ek. för” sastāvdaļu, ļaujot nostiprināt pozīcijas Baltijas jūras reģiona valstīs un papildināt piedāvājumu ar vairākiem jauniem produktiem un konceptiem.
https://hm.lv/


AS Tallink Latvia
Uzņēmums savu darbību Latvijā uzsāka 2006. gada aprīlī, kad tika atklāts maršruts Rīga–Stokholma, tādējādi nodrošinot regulāros pasažieru un kravu pārvadājumus starp Latvijas un Zviedrijas galvaspilsētām. Savukārt 2020. gada vasarā tika atklāts jauns maršruts Rīga–Helsinki. 
https://www.tallink.lv/